Argekip Bilişim Alt Resim1

Yazılım ve tasarım alanında, kaliteli çözüm ve hizmetler sunan, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yüksek değerler katacak şekilde organize olmuş bir ekibiz.

İletişim Bilgisi
ATATEKNOKENT/ERZURUM
iletisim@argekip.com
+90 (850) 303 47 91

Bizi Takip Et

Kablosuz Program Kurulumu

1. Adım

Cihazınızın siyah sensör kablosunu takın ve sarj aletiyle beraber cihazınıza enerji verin. Cihaz ilk açıldığında “Trying Wifi” yazmasını bekleyiniz.

2. Adım

Telefonunuzun veya bilgisayarınızın wifi ağı bölümünde “ArgekipSys” isimli ağa “arge123456” şifresi ile bağlanıyoruz. NOT:Ağa bağlıyken mobil ağımızın kapalı olması önemli.

3. Adım

ArgekipSys ağına bağlandıktan sonra Chorome,Firefox ya da bir browser sayfası açıp adres çubuğuna 192.168.4.1:8080 yazıp bağlanıyoruz.

4. Adım

Gelen ekranda cihaz adı : Cihaza vermek istediğiniz isim (örneğin “xxx Eczanesi ,Dolabı)
NOT:
 Büyük harf küçük harfe dikkat edelim.
 Türkçe karakter kullanmadan yazalım.

5. Adım

Wifi adı ve wifi şifresini girelim kaydet diyelim. Lokal Ip kısmını boş bırakalım.Cep Telefonu kısmına Mesaj gelmesini istediğiniz cep numaranızı yazınız ve kaydet e tıklayalım. Cihazınız 1-2 dk içerisinde bağlanacaktık. Bağlanmazsa adımları tekrarlayalım. Cihaz internete bağlı yazdıktan sonra siyah sensör kablosunu dolabın içine koyalım ve cihazı dolaba yapıştırabilirsiniz veya koymak istediğiniz ortama doğru uzatabilirsiniz.